Ověřená firma ifirmy.cz Mariusz Tabak TAB SERVISS

ČASTÉ DOTAZY

Jak udělat objednávku
Objednávku je možno provést pomocí objednávkového formuláře nebo e.mailu, případně telefonicky. Musí obsahovat jméno, příjmení, přesnou adresu místa montáže včetně PSČ + kontaktní mobilní telefon, dále fakturační údaje včetně DIČ. Objednávku potvrdíme nejpozději do následujícího dne. Poptáváte-li nacenění atypické konstrukce, přiložte prosím jednoduchý nákres.

Termín dodání
Z pravidla potvrzujeme objednávky s tím, že dodáme do 3 – 4 týdnů, minimálně týden předem informujeme o datu a orientační hodině montáže. Záleží v jaké fázi plánování montážní trasy nás oslovíte a zda tato vede vašim regionem.

Příprava podkladu
Podloží pro montáž naší konstrukce je nutno připravit předem vlastními silami. Jedná-li se o malé garáže či zahradní domky, stačí připravit pod rohy a doprostřed delších stěn betonové dlaždice, nebo zámkovou dlažbu. U větších a vyšších konstrukcí doporučujeme připravit betonový podklad pod celou garáž, případně vytvořit obvod ze ztraceného bednění nebo připravit betonové patky. Pro skladové haly je nutno připravit patky dle stavebního projektu pod nárožníky a sloupy, rezměr patky 50 x 50 do nezamrzne hloubky 0,70 – 1 m.

Kotvení
Kotvení staveb není kalkulováno do ceny, je to individuální služba, kterou lze sjednat s montážníky na místě, pokud to zákazníkem připravený podklad umožňuje. Pokud je garáž smontována pouze na dlaždicích, zákazník si může dodatečně ukotvit např. provedením betonové výlevky nebo použitím zemních kotev.

Záruka
Na naše výrobky dáváme dvouletou záruku ode dne nákupu. Reklamovat lze na základě vystavené faktury či účtenky.Záruka se nevztahuje na ošetření konstrukce základovou barvou, a výrobky z předem pozinkovaných komponentů, které jsou na místě sváru ošetřeny zinkovým sprejem.

Úhrada
U typizovaných malých staveb z naší nabídky preferujeme platbu v hotovosti až při dodání . U staveb s cenou nad 80.000,- Kč, garážových vrat, atypů, kotců či velkých hal dělaných dle plánu zákazníka, žádáme zálohu 50% ceny, po potvrzení objednávky, doplatek pak oproti druhé námi vystavené faktuře v den dodání hotově.

Projekt a stavební povolení
K našim výrobkům nedodáváme projektovou dokumentaci ani prohlášení o shodě, ve faktuře je zboží nazváno „ocelové konstrukce“